Космическая сетевая стратегия

Форум команди Сталевий Грифон

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Торгові ряди » Продаю Мечи


Продаю Мечи

Сообщений 1 страница 30 из 160

1

м.Львів
Продаю Мечи (янонские, европейские), сабли, авторское оружие по рисунку закажчика.
На все еденицы гарантия 2 года.
Цены договорные.

Все вопросы  тут или аськой: 118145, email: shadowm@mail.ru
Фото некоторых работ

http://shadowm.io.ua/album178861

Отредактировано shadowm (2009-09-14 13:12:51)

0

2

це все добре...можна характеристики заліза,яка закалка...твердість і т.д....на вигляд вони не дуже бойові(на мій погляд)...нагадують роботи п.Аркаши....

+1

3

Макети історичної зброї, виготовлені із сталі для історичного можелювання та історичної реконструкції.

під столом

http://io.ua/7011055p
до історичності - воно взагалі на реконструкцію не канає....

http://io.ua/7011060p
споглядаю це. для інформації в мечів руківя розбірне, а тут цілотягнуте.
була в мене така краса 5 років тому. руківя 4 рази ломалось.

приглянувши до леза - можу прикинути що то аркашина робота. леза чарівно змінюють свою форму мід час бою....
вага  :canthearyou:

навіть ранні мечі гріші та траяна - і то краще виглядають( чіпляюсь до руківвя)
в москалів 150 бобрів(3750 рублів) роботи зареченської майстерні

+2

4

Так, дійсно то робота п. Аркаші. А що до леза яке змінює свою форму - маю багато питань. Як саме воно змінює форму? Якщо бити залізом об дерево або камінь , будьяке залізо виходить з ладу.
Нарахунок нарікань що залізо гнеться.... Так, наше залізо дійсно гнеться,  зате лезо ніколи не ламається. Руків'я суцільне, нерозбірне. Це дає змогу використовувати так званий "замок" в середины руків*я та пластини на лезі, завдяки чому значно зміцнюється місце де лезо входить в руків*я.

Чи багато Ви бачили клинків які працюють 5-6 років???

На рахунок ваги - А яка вага Ваших мечів?
Наші катани важать до 1.1 кг.
Поясники  - 1.2 - 1.4 кг.
Півтораки  - 1.5 - 1.7 кг.

Історичність/реконструкція/неісторичність:
Ми робимо АВТОРСЬКІ роботи, а це означає що  вони майже ніколи не повторюються. Якщо хтось бажає суто історичний меч з інструментальної сталі - ми зробимо без проблем, але гарантію на нього не дамо.

Отредактировано shadowm (2009-09-14 13:23:06)

0

5

shadowm написал(а):

Як саме воно змінює форму?

ОБ КОЛЫНО ГНУТИ ПРОБУВАЛИ? А пыд час бою як весело бува, коли ти махаэш серпом а не клином

shadowm написал(а):

Якщо бити залізом об дерево або камінь , будьяке залізо виходить з ладу.

мый клин, що я виміняв - форму нічогісьнько не міняє не об сталь не об дерево не об камінь

shadowm написал(а):

зате лезо ніколи не ламається.

в даликих 2003-2004 роках був в мене меч аркаші - руківя розвалилося 2 рази і носив на ремонт... в кінці кінців на ремонті я його просто залишив. в хлопців всі клини що були так саме поламалися і їх просто повикидали

shadowm написал(а):

Чи багато Ви бачили клинків які працюють 5-6 років???

як працюють? скільки боїв на сталі в тиждень? який рівень боїв?
я наприклад знаю в кого є клини роки по 4-5 і нормальено працюють

shadowm написал(а):

Поясники  - 1.2 - 1.4 кг.

мій поясник(навіть то і не зовсім поясник, його просто поясником і не називали ніколи) важить 1,2 при довжині лежа в 90 см. з ідеальним балансом....

shadowm написал(а):

Півтораки  - 1.5 - 1.7 кг.

гиги. вальшом можна угадати достатньо добряче, і у цієї півтора-ручної? зброї вага менша...
а у моєї сокирки двуручної і тих 900 грамів вистарчить щод на сраку посадити супротивника

shadowm написал(а):

Ми робимо АВТОРСЬКІ роботи, а це означає що  вони майже ніколи не повторюються.

от це правильно. авторську роботу ніколи не треба позиціонувати як бойову. бойова зброя має зовсім інші характеристики

shadowm написал(а):

Якщо хтось бажає суто історичний меч з інструментальної сталі - ми зробимо без проблем, але гарантію на нього не дамо.

от це вже діло
яка вартість? яка закалка? яка сталь?
чому без гарантії? харків, київ, москва, пітер, поляки, австріяки - всі дають гарантію... невже не маєте нормального коваля чи термодоводчика

+1

6

lex написал(а):

ОБ КОЛЫНО ГНУТИ ПРОБУВАЛИ? А пыд час бою як весело бува, коли ти махаэш серпом а не клином

Якщо ти б*єш мечем плашмя, то тобі треба працювати дійсно сокирою або булавою. Клинок тут нідочого. А ти що хотів? за 100-300 грн кований загартований меч? Хлопці ви мабуть забули, як в тому самому 2003-2004 му році Аркаша робив мечі на весь Львів. І дешево робив, щоб люди ПРАЦЮВАЛИ з ними, а не фігнею страждали. І понад 80% мечі в клубах були його. Ви мабуть забули що то саме він підняв лицарську тусовку в середині 90х, а переважна більшість з вас тоді географію вчила в школі (не сприймайте це як образу).

Ромумію чому гонить Гріша на ті мечі, то то КОНКУРЕНТ. А сам пан Гріша ціни які ставить??? А Троян? теж щось тіпа конкурента, але його в шию погнали коли прийшов на тренування в Триглав "посидіти та поприколюватися". А хіба спочатку по-доброму не просили піти???

lex написал(а):

як працюють? скільки боїв на сталі в тиждень? який рівень боїв?
я наприклад знаю в кого є клини роки по 4-5 і нормальено працюють

Друже, для бугуртів в основному використовують сокиру, або щось ударного типу, меч тут практично до одного місця. Якщо махати мечем направо і на ліво і бити будь-якою частиною меча об будьяку частину броні противника в массових бійках, то тобі дійсно треба загартований меч  не за 1 штуку грн... Доречі це ой як суперечить закону України. За таку забавку  можна отримати серйозні проблеми з тими ж самими ментами.

lex написал(а):

в даликих 2003-2004 роках був в мене меч аркаші - руківя розвалилося 2 рази і носив на ремонт... в кінці кінців на ремонті я його просто залишив. в хлопців всі клини що були так саме поламалися і їх просто повикидали

Доречі, в даликих 2003-2004 клуб Триглав ПОДАРУВАВ більше 50 одиниць своєї старої зброї іншим клубам, в тому числі і Аквілону, і пізніше Грифону.
Наголошую, ПОДАРУВАВ а не продав. І це не рахуючи того, що люди які виходили зі складу Триглава забирали клубну зброю з собою, і приносили її в інші клуби.
Своїми залізяками я працюю 2-3 рази на тиждень. В мене більше ніж за 5 років 1 раз зламалося руків*я в катані. Проте його відремонтували і залізо працює далі. В бугуртах я участь не беру, так як воно для мене не цікаве.

lex написал(а):

гиги. вальшом можна угадати достатньо добряче, і у цієї півтора-ручної? зброї вага менша...
а у моєї сокирки двуручної і тих 900 грамів вистарчить щод на сраку посадити супротивника

Тепер я кажу ги-ги. Ви матюкаєтеся коли залізо "неісторичне", а ваша дворучна 900 грамова сокира історична? То історична вага? І півтораручний меч історично теж важив 1.2 кг? (http://ru.wikipedia.org/wiki/Полуторный_меч)

lex написал(а):

от це правильно. авторську роботу ніколи не треба позиціонувати як бойову. бойова зброя має зовсім інші характеристики

Напротязі багатьох років нашою зброєю працювали люди не тільки зі Львова, і чомусь тільки ГОЛОСЛОВНІ нарікання і пеерважно від людей, які мають "особисті" конфлікти з клубом або Андрієм. Тут я знов згадаю як копняками виганяли хлопчів з чорної галичі, коли вони "ржали" з наших тренувань.  Які залізяки ломалися? В яких людей конкретно? Фото? Чому не звернулися з проблемою до нас? Між іншим, в таких випадках можна домовитися і про повну заміну клинка.

lex написал(а):

от це вже діло
яка вартість? яка закалка? яка сталь?
чому без гарантії? харків, київ, москва, пітер, поляки, австріяки - всі дають гарантію... невже не маєте нормального коваля чи термодоводчика

65Г сталі ми не використовуємо, бо то дійсно г...
Вартість від 1000 грн (за простенький ІСТОРИЧНИЙ клинок) зі ЗВИЧАЙНОЮ гардою і звичайним "яблучком". На рахунок закалки говорити не буду, так як в тому я некомпетентний. Сталь можеш сам обрати. Хоч нержавійку.
Гарантії не дамо, бо найдеться купа придурків (не ображайтеся, я нікого не конкретизую), які будуть стукати площиною меча об камінь, аби тіки зламати. Прециденти були - люди в клубі "Аквілон" свого часу (а можу й досі) відпрацьовують удари на цеглі. І такі неслабі удари....
Крім того як я вже казав проблеми з правоохоронцями. Якщо залізяка загартована, то вона гнутися буде дуже погано, або буде зовсім не  гнутися. А подібні речі підпадають під поняття холодна зброя. Знов ж таки, прециденти були.
Як що є бажання та лишні гроші, можна зробити довідку з НДЕКЦ що дана одиниця НЕ являється холодною зброєю. Така довідка коштує 500 з лишнім гривень (ціна НДЕКЦ).

lex написал(а):

харків, київ, москва, пітер, поляки, австріяки - всі дають гарантію... невже не маєте нормального коваля чи термодоводчика

Як Харків та Київ не знаю, а ти пробував привезти загартованого меча  з Росії, Польщі або Австрії? Дізнайся, скільки це коштуватиме, і як то вплине на ціну меча. Якщо, звичайно, пропустять через кордон. Який тобі виграш якщо маєш гарантію на меч в Росії, Польщі або Автрії?

Сказав вроді все. Якщо є бажання побалакати, то стукай в аську 118145.

Отредактировано shadowm (2009-09-15 14:25:41)

0

7

доречі, щойно важили! Полоса дюралі 600х880х4 мм важить приблизно 900 грам. Я не розумію як може меч з лезом 90 см важити 1.2 кг. Буду дуже вдячний за фото на tryglav.lviv@gmail.com

0

8

shadowm написал(а):

А сам пан Гріша ціни які ставить??? А Троян?

кіко мені відомо. вони не роблять

shadowm написал(а):

А ти що хотів? за 100-300 грн кований загартований меч?

100-200 паперів

shadowm написал(а):

руже, для бугуртів в основному використовують сокиру, або щось ударного типу, меч тут практично до одного місця.

50 відсотків народу юзають мечі.... і мені не один раз намано рехтували шльомазл...саме мечем. після останнього рехтування рік відходив

shadowm написал(а):

Доречі це ой як суперечить закону України. За таку забавку  можна отримати серйозні проблеми з тими ж самими ментами.

читаєм закон про холодну зброю

shadowm написал(а):

В бугуртах я участь не беру,

от про то і я залізо не витримує... в мене десь навіть віео є як клини ведуть себе в бугуртах та навіть звичайних турнірах

shadowm написал(а):

Тепер я кажу ги-ги. Ви матюкаєтеся коли залізо "неісторичне", а ваша дворучна 900 грамова сокира історична? То історична вага? І півтораручний меч історично теж важив 1.2 кг?

кірпічніков руліт...

shadowm написал(а):

Напротязі багатьох років нашою зброєю працювали люди не тільки зі Львова, і чомусь тільки ГОЛОСЛОВНІ нарікання і пеерважно від людей, які мають "особисті" конфлікти з клубом або Андрієм. Тут я знов згадаю як копняками виганяли хлопчів з чорної галичі, коли вони "ржали" з наших тренувань.  Які залізяки ломалися? В яких людей конкретно? Фото? Чому не звернулися з проблемою до нас? Між іншим, в таких випадках можна домовитися і про повну заміну клинка.

я конфліктів не маю і не мав.вахідзацу... як добре пошукаю то може навіть і знайду як виглядала. в мене конкретно. звертався 4 рази. тепер в мене інший і нічого особистого я до вас і не маю. про поржати - не знаю не бачив

shadowm написал(а):

65Г сталі ми не використовуємо, бо то дійсно г...

??? я про 65 і не говорив

добре. яка вартість каролінгу с типу

shadowm написал(а):

Хоч нержавійку.

ну нержа то зовсім до історії не має відношення

shadowm написал(а):

відпрацьовують удари на цеглі.

подумаєш. нормальному ніц не буде. а якщо площиною вальнути то вам блі шо хош може поламатися але це ще не факт

shadowm написал(а):

Крім того як я вже казав проблеми з правоохоронцями. Якщо залізяка загартована, то вона гнутися буде дуже погано, або буде зовсім не  гнутися. А подібні речі підпадають під поняття холодна зброя. Знов ж таки, прециденти були.

читаєм закон про холодну зброю

shadowm написал(а):

Як що є бажання та лишні гроші, можна зробити довідку з НДЕКЦ що дана одиниця НЕ являється холодною зброєю. Така довідка коштує 500 з лишнім гривень (ціна НДЕКЦ).

ще раз закон

shadowm написал(а):

а ти пробував привезти загартованого меча  з Росії, Польщі або Австрії?

елементарно ватсон. я ювелірки возив на сотні паперів. я кіко клинів з польші та австрії є в народу....нічого то не коштує. поїхав - купив -привіз. як зовсім ліниво - відправив  через дхл

shadowm написал(а):

Який тобі виграш якщо маєш гарантію на меч в Росії, Польщі або Автрії?

замінити просто.

0

9

http://reconstructor.org.ua/forum/files/thumbs/t_img_2363_485.jpg

http://reconstructor.org.ua/forum/viewtopic.php?t=230

Отредактировано lex (2009-09-15 20:58:48)

0

10

Ваше залізо було хроше в чяси толчків а зараз це залізо неактуальне. :dontcare:

0

11

Цирі написал(а):

Ваше залізо було хроше в чяси толчків а зараз це залізо неактуальне. :dontcare:

А ніхто нікого і не заставляє його купувати.

0

12

Я просто констатую факт :tired:

0

13

той кому треба, той купить. А залізо та люди міняються, технології міняються. Все залежить від попиту та пропозиції.

0

14

перепрошую шановне панство.. але- а) я мечі цього вир-ва знаю з 2000 р , як не раніше..
б) в мене є меч роботи оного- як колекційний зрзок- щоб кисть качати-така собі гантеля))))
в)по всіх пунктах згоден з Лєксом
г)в "ГЛ"ніколи не було "більше 80% мечів роботи" оного майсра
а по ТТХ мечів- питайте, скажу.
фондоохоронець фонд.групи "Зброя" Львів. іст. музею Рак Т.(в миру Конан)
дякую за увагу

Отредактировано Conan (2009-09-16 00:12:07)

0

15

Залізо неповинно завязуватись в вузол та гнутись об коліно :tomato:

0

16

І багато заліза зав*язано тобою в вузел? :tomato: Багато залізо зламалося в ТВОЇХ руках?

0

17

шановний! ящо позиціонувати оні вироби як спортінвентар, шоб "качати" м"язи, то- Ви повністю праві. але в інших випадках- не смішіть людей знаючих, панове...

0

18

особисто я бачив зламаних 2 мечі роботи оної.. уточнюю- я трохи іншої парафії, тому мої дані-суттєво занижені... а гнутих достатньо ..

0

19

В цьому пості я написав вагу наших мечів.

Як я вже казав, якщо клинок зламаний, ми згодні викупити його за ту саму ціну що ви заплатили.  Я тут не для того щоб розказувати ПРО СВІЙ супер товар. Я не менеджер по продажу, я дав інфу і на цьому моя справа закінчилася. Кого зікавить, той  хай зв*язується.

Отредактировано shadowm (2009-09-16 00:24:26)

0

20

шановний! я ж не оспорюю вагу Ваших мечів... я просто зараз не маю під руками ваги, щоб зважить свій екземпляр.. (до речі- два з моїх одноручних роботи різних майстрів -мають вагу теж ,+/- 1,2 кг, але довжина і баланс- не до порівняння.....) так що - удачі Вам, шановний...

0

21

І багато заліза зав*язано тобою в вузел? :tomato: Багато залізо зламалося в ТВОЇХ руках?

одна сабля в вузол якщо цікавить :nope:

0

22

чекаэмо на мегапромоутынг выдео.... буде за 20 хв. гружу в нет

0

23

:))) А-а-а клас! Форум оживає!)))

0

24

Якщо ти б*єш мечем плашмя, то тобі треба працювати дійсно сокирою або булавою. Клинок тут нідочого.

Який ідіот буде бити мечем плашмя?

І понад 80% мечі в клубах були його.

Два (2) меча на клуб -- це не 80%, і не прирівнюй до всіх ЧП

Друже, для бугуртів в основному використовують сокиру, або щось ударного типу, меч тут практично до одного місця. Якщо махати мечем направо і на ліво і бити будь-якою частиною меча об будьяку частину броні противника в массових бійках, то тобі дійсно треба загартований меч  не за 1 штуку грн...

Дудік ТИ ПАПУТАЛ!!! Справжній воїн не махає мечем направо і наліво, бо зправа і зліва стоять твої союзники. Але вам, маленьким катаноїдам не зрозуміти суть справжньої війни (і тут звучить пісня групи Мановор)

Тепер я кажу ги-ги. Ви матюкаєтеся коли залізо "неісторичне", а ваша дворучна 900 грамова сокира історична?

А ти бачив історичну сокиру, синнок (Лекс, він не знає хто такий Кірпічніков)

Напротязі багатьох років нашою зброєю працювали люди не тільки зі Львова, і чомусь тільки ГОЛОСЛОВНІ нарікання і пеерважно від людей, які мають "особисті" конфлікти з клубом або Андрієм. Тут я знов згадаю як копняками виганяли хлопчів з чорної галичі, коли вони "ржали" з наших тренувань.

Я нічого немаю ні проти Аркаші, ні проти Триглаву, але вас бакланю. А на рахунок ЧГ, згадаймо про зеків.

65Г сталі ми не використовуємо, бо то дійсно г...

А ти знаєш, що таке сталь 65Г?? щоб так про неї говорити? Я пропрацював на кузні і можу сказати, що на даний момент це найоптимальніший варіант для виготовлення мечів. І знаєм ми як ви робите свої мечі -- боларка + бляха + сварка = авторський меч

Вартість від 1000 грн (за простенький ІСТОРИЧНИЙ клинок) зі ЗВИЧАЙНОЮ гардою і звичайним "яблучком".

Вартість меча (наприклад Харків) -- від 800 грн (кований, профільований, з історичним яблуком і гардою, рівненький, полірований і і і і і ура уявлєте меч навіть не гнеться!!!!) а за 1000 можна замовити в Європі таку лялю, яка може тільки снитись поночам.

А залізо та люди міняються, технології міняються.

А ви, великі унікали, ніколи не міняєтесь, що 2000-ий рік, що 20004-ий, що 2009-ий, що 2029-ий, різниці як не було, так нема і не буде.

Аркашині мечі і нехай час зупиниться (з вас за рекламу)

0

25

На рахунок бантиків з мечів -- далі буде (чекайте фото та відео)

0

26

Тепер приступим до ваших катан. Чому руків"я цільне?? Чому воно не дерев"яне?? Яким чином у вас кріпиться лезо до ручки??? Куди зникла цуба??? Де хамон??? Де мекугі-ана??? Де касіра, де фусі, де хабакі??? І взагалі де катана???

-1

27

м-дааа.. Цирі, навіщо стільки страшних слів? не всі ж їх знають, не всі їх навіть чули..))
а достатньо лише останнього питання- а катана ж де?
мабуть, там, де й сумнозвісний кардинал у вічного класика Подерев"янського.

0

28

Viglaf написал(а):

Я нічого немаю ні проти Аркаші, ні проти Триглаву, але вас бакланю. А на рахунок ЧГ, згадаймо про зеків.

Чувак, ти троха загнався. Я не знаю хто ти, але ти щойно назвав ЗЕКАМи Андрія малого, Андрія дружину, та ще 2-х Андрія друзів, які за ЗЕКа можуть щось таки відкрутити... А пам*ятаєш як тоді тікали? Гарно було... Пригадай, скільки чоловік тоді тікало? Що, незмогли з 2-ма хлопцями справитися?

0

29

Народ, якщо обсираючи наше залізо вам краще, обсирайте на здоров*я!!! Я бачу у вас інших справ просто нема.

Цирі написал(а):

Де хамон??? Де мекугі-ана??? Де касіра, де фусі, де хабакі??? І взагалі де катана???

Цирі, якщо ти така "блатна", "крута", "начитана", "прояпонена" та гонорова, чого ж ти не віддала всі свої "залізяки, які ти об коліно гнеш"?
І якщо ти багато кажеш "Де", то дай відповіль на питанн - де клубний кевларовий бронік, який ти "притримала"?

0

30

Я дуже радий, що у Вас появилося багато КРАЩИХ мечів, ніж наші! Надіюся так буде й надалі.

0


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Торгові ряди » Продаю Мечи