Космическая сетевая стратегия

Форум команди Сталевий Грифон

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Торгові ряди » Продаю Мечи


Продаю Мечи

Сообщений 121 страница 150 из 160

121

shadowm написал(а):

Я знаю одну дівчинку, яка срібні хрестики об коліно гне...

гм ето что сатанизм?

0

122

плюс гаварили что в узел завязали? я что-то там узла не вижу

0

123

Возможно, или просто желании "потяфкать" (напаскудить, обидеть, задеть) того кто сделал крестик.
Есть люди которые что-то портят, ломают (деструкторы) только для того чтоб потом кого-то обвинить. Это ин приносит удовлетворение. Они даже готовы платить деньги, и покупать что что в скором времени планируют поломать.

Как на меня, это не сатанизм, это диагноз

О!!! Точно!! Товариш ВІГЛАФ, потрудися плыз ще трошки, та зав'яжи залізяку вузликом!!! дуже хочу на це подивитися! ( де думай що я в Тобі сумніваюся. Я знаю, ТИ можеш!!)

Отредактировано shadowm (2009-09-18 19:05:51)

0

124

Плюс рекомендую людям которие не одной зализяки не сделали, не обсирать чужой труд как минимум. Видно что все из Львова

0

125

И попрошу сказать какая била цена етой зализяки? и какой год?

0

126

Плюс з мастером можна всегда договориться и вибрать сталь  і т.п.

0

127

И реально я не вижу проблеми здесь. У нас в Минске если что-не то несут мастеру і говорят вот так и так то оно гнеться очень сильно или сламалось. И мастер все меняєт или уменьшит вес или закалит.  Так почему никто не занес? Ну гнеться  надо било занести и поменять или доплатить и взять получше. Так для чево виствлять ети дурацкие фото здесь? Здесь то форум не любителей погнуть чужие  мечи и пообсирать их я думаю?

0

128

"А веть вы, Львовяне, всегда позорно опускали голову и уходили с турниров. Чеговы добились? Кто из вас кроме Конана делал что-то полезное своими руками? Кто побеждал на турнирах? Кто сделал хоть десятую долю того что для вашей сраной тусовки сделал Аркадий? Кто делал для вас железки когда вы ныли что нету денег?  Кто отдавал вам свое время и здоровье?" vit78

"Плюс рекомендую людям которие не одной зализяки не сделали, не обсирать чужой труд как минимум. Видно что все из Львова" Ізяслав

Я адекватна людина ( це доведе будь-хто , хто мене знає ) ... але цей піздьош я винести просто неможу ...

Віт ти би стільки добився як львівяни , а не пиздів попусту. Крім Тараса у Львові багато хто працює з залізом причому дехто на міжнародному рівні , а не пиздить на форумі. На турнірах може й не вигравали і бо ними ніхто серйозно тут не займається,  проте в нас їх організовують і не просто турніри, а цілі фесити , наприклад перший в країні фест по 13 ст. Тустань,не кажучи про інші . Для мене твій Аркадій ніхуя не зробив я його походу навіть ніколи не бачив ...

0

129

... я тільки зараз чую про нього від якогось гамна ( ти що думаєш шо заслуговуєш щоб тебе по іншому назвали піля цього ницого піздежа???) Самі блять "железкі " робили і ніхто не завис на рівні 2003 року . Я повторюсь , але ніхуя мені твій Аркадій не віддавав ні часу, ні здоровя... Так шо яке ти блять маєш право пиздіти про такі речі якшо ти ніхуя не знаєш , зі Львова народ на міжнародні фести їздить  і не вийобуєть ...

"Плюс рекомендую людям которие не одной зализяки не сделали, не обсирать чужой труд как минимум. Видно что все из Львова" Ізяслав - шо тобі ясно ? родом зі Львова він блять... соромно за таких єбланів!!

Коли вже пиздите то думайте хоч яку ахінею ви несете ...

Людям пораду дали а не гімном облили , треба рахуватися з часом в якому ти живеш, а 2003 це тобі не 2009 ... тенденції змінились

0

130

После прочтения всех постов у меня складывается устойчивое впечатление , что под беспаливным ником Изяслава скрывается САМ (!) великий и ужасный .

Льющий потоки говна бессмысленно и беспощадно ...

Давайте заминать это безобразие .

0

131

мда, крім вихваляти свої авторські роботи і інших обсирати, робити людям нема чого))) думаю, якшо не відповідати на пости то великий і ужасний сам пере стане нести ахінею.

0

132

ггг.. ото херня....

0

133

я просто в шоці від цього ідіотизму ... ппц... "всі п**раси , один я Граф Монте-Крісто"

треба прислухатись до чужої думки , а не жорстоко тупити , ви блять в демократичному суспільстві живете , а не в лісі

0

134

ні, шановні, це не граф Монте-Крісто, це, як чесно було написано, "Ізяслав-Павло Чуб ( клуб Black Overlord)"

хоча, по стилю мовленння і орфографії (ну,є в мене такий бзік, писати треба правильно, звиняйте..)-дійсно, дуже схоже на означеного майстра і поета )))
ну і аватар теж до образу підходить)

згідний з тим, що тему вартує закрити.

0

135

плюс гаварили что в узел завязали? я что-то там узла не вижу

нажаль довжини клинка не вистачило

Ну и что что погнули главное она цела

Ми старались не поламати, щоб не зіпсувати витвір мистецтва :D

0

136

цінителька прекрасного...... :whistle:

але давай в Таверну?

Отредактировано Conan (2009-09-19 12:36:50)

0

137

Ну добре :dontknow:

0

138

Ізяслав написал(а):

Основи история ви изучали в 5 класе

Основі історія ві ізучалі в 5 класє

і кіко помилок допустив ізяслав у вищенаписаному фрагменті.....

Ізяслав написал(а):

Плюс з мастером можна всегда договориться и вибрать сталь  і т.п.

читай попередні сторінки. майстер не дає гарантії на виріб з іншого металу

Ізяслав написал(а):

Плюс рекомендую людям которие не одной зализяки не сделали, не обсирать чужой труд как минимум. Видно что все из Львова

довести можеш. я навідміну від вас відомий майстер як в україні так і в тій самій білорусії... росії...

Conan написал(а):

"Ізяслав-Павло Чуб ( клуб Black Overlord)"

по телефонній  розиові з колєгами реконструкторами та по http://www.google.com/search?client=opera&rls=ru&q=Black Overlord минск&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 такого клубу не знайшов. навіть згадки

0

139

Мля, как бабы на базаре!

0

140

Це мій перший в інтернеті пост, так як в інтернеті я не з'являюся. Мені дуже приємно що ви всі мене пам'ятаєте, та продовжуєте справу яку я почав. Дякую.

-1

141

Великий и ужасный заговорил щирою украйинською ???
Великий и ужасный полез в тырнет ???
Великий и ужасный написал всего две строчки ???

Это даже не смешно , господа . Так просто не бывает .

0

142

ебать, полный пе!!!
сколько я всего пропустил пока был на куликовке!

не обижайте больных, коллеги реконструкторы, дети выросли, а игрушки у них не поменялись, у нас другие игры нам это не интересно.

+1

143

Всім привіт, проглянув темку..)) пазітів..)
Такий говн-срач тік Алярма міг спровокувати..)
так от, не звертайте увагу на хворих, по вони тік чекають конфлікту..)
в багатьох випадках, людина яка пише всяку хуйню, відчуває безнаказаність за монітором..)

аркашині залізячки таки гнуться причом після 2-3 плюх по канту щита..)

П.С. shadowm
"ты у нас такой дурак , по суботах али как?" (с) Филатов
тобы не похуй хто що ламає? людина купує річ, для того щоб користуватись нею, а не дрочити на неї.

Мені дуже приємно що ви всі мене пам'ятаєте, та продовжуєте справу яку я почав. Дякую.

Ми всі памятаєм і продовжуєм твою справу "Ибо с нами сила джедаев и ультразвук"

П.П.С. А всетаки меч Олександра Македонського важив 25 кг. инеипет..

Отредактировано tuharin (2009-09-29 14:10:48)

0

144

ігорко. профтикав ти своє щастя. портал звязку із толчками закрився

0

145

я вже так і зрозумів коли більш детально ознайомившись з форумом..)

+1

146

tuharin написал(а):

Такий говн-срач тік Алярма міг спровокувати..)
так от, не звертайте увагу на хворих, по вони тік чекають конфлікту..)
в багатьох випадках, людина яка пише всяку хуйню, відчуває безнаказаність за монітором..)

...А ти все не можеш пережити, шо Алярма тебе забакланив на Сільвері ?

Та не переймайся ти так :)

Буває...

0

147

Ну , по крайней мере Алярмо не постремался выйти в чисто поле и получить за свои слова по полной .
В отличии от некоторых .

Слабо ?

0

148

Що, Тугарин вийшов в чисте поле і навалив Алярмі ?..
..ти вже вибачай, але щось слабо віриться))

І за які такі слова мені відповідати ?  Я ж нікого не бакланю :)
...в атлічіє ат нєкатарих....

Отредактировано ядачистыйизумруд (2009-10-01 09:25:26)

0

149

...А ти все не можеш пережити, шо Алярма тебе забакланив на Сільвері ?

а ти хто?
взагалі-то я по фені не ботаю, і слово "забакланив" в твому контексті не сильно розумію.

З.И. не по темі.
Гориш бажанням подвиг кумира повторити?

Що, Тугарин вийшов в чисте поле і навалив Алярмі ?..
..ти вже вибачай, але щось слабо віриться))

а ти мене так добре знаєш?

Отредактировано tuharin (2009-10-01 10:57:35)

0

150

взагалі-то я по фені не ботаю, і слово "забакланив" в твому контексті не сильно розумію.[
Забанили на гуглі ?

Гориш бажанням подвиг кумира повторити?
Нє, зроблю як ти, напевно : насцу в штани і сховаюсь за клуб

а ти мене так добре знаєш?
Скажи, чи навалив (так чи ні)

-1


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Торгові ряди » Продаю Мечи