Космическая сетевая стратегия

Форум команди Сталевий Грифон

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Таверна » Розвиток клубу "Стальний Грифон"


Розвиток клубу "Стальний Грифон"

Сообщений 1 страница 24 из 24

1

Славні мужі та дами, одразу закликаю вас розслабитись -- це не наїзд :) а лише провокація :)

у цій темі я б хотів поговорити про створення  конкурентно спроможньої команди у місті Львові.
трошки правди: наразі у нашому місті  діють лише два клуби пов"язані з історичною реконструкцією, це Срібний Вовк та Чорна Галич, з цим важко не погодитись, це нормально і цей факт треба сприймати, таким як він є...
Також не секрет, що наш клуб орієнтований на відтворення, по мірі можливості та бажання, епохи середньовіччя, а саме 13 с, регіон -- Галицько Волинська Держава. Відтворення бойового зіткнення, яке коїлось у той час, у нашому суспільстві, нажаль, поки що не можливе, тому ми заміняємо його  поняттям "бугурт".

Деякий час назад мені стало відомо, що клуб "Стальний Грифон" (далі СГ) поставив собі за мету відтворення тої самої епохи середньовіччя.. Хочеться мати у Львові противника, який би не тільки міг пишатись своїми костюмамми та танцями, але й міг би битись із нами гідно на протилежній стороні..
Потенціал у вас ніби є, бажання працювати над цим теж ніби є.. але скільки часу вже від створення вашого клубу пройшло, але наявних змін з травня 2007 року не відбуваєтся...

отже, я не проти поспілкуватись на такі теми, а ви?
1. Мета та цілі клубу СГ ?
2. Що заважає вийти на пристойний рівень реконструкторського руху за такий час?
3. Що ви реконсруюєте ?
4. На які джерела посилаєтесь?
5. Навіщо це вам?
6. Що об"єднує людей у клубі?

+1

2

« - А в чем же правда?
   - А вся правда в том, что у Тебя болит голова…».

Славні мужі та дами, одразу закликаю вас розслабитись -- це не наїзд  а лише провокація

Добре що попередив.
Адже за наїзд просто розмазують на місці,
а провокація зрілу людину завжди мотивує до прогресу.

у цій темі я б хотів поговорити про створення  конкурентно спроможньої команди у місті Львові.

Як може бути конкуренція комусь, у кого інші цінності і цілі?!
…не згадуючи навіть, що ми з Вами стоїмо на різних еволюційних щаблях…

трошки правди:

Правда у тому, що Ти – не є людиною слова.
Замовлене моїм клубом залізо використати для власних цілей і навіть не перепросити!
У бізнесі за таке кидалово як мінімум з людиною більше ніяких справ не мають.
Про світ «понять» не писатиму взагалі, бо до нього не відношуся і з того що бачу, то Ти – також.

наразі у нашому місті  діють лише два клуби пов"язані з історичною реконструкцією, це Срібний Вовк та Чорна Галич,

Якраз пов’язаних з реконструкцією клубів є більше, а от різниця дійсно у тому, які напрямки і цінності (а від них і пріоритети)

з цим важко не погодитись, це нормально і цей факт треба сприймати, таким як він є...

Ніхто не суперечить факту того що Ви Є і що ВИ вже осягнули.
АЛЕ  це також немає нічого спілього з тією манією величі, нахабством і відсутності елементарної гідності і пошани інших, котрі йдуть на крок попереду Вас.

Також не секрет, що наш клуб орієнтований на відтворення, по мірі можливості та бажання, епохи середньовіччя, а саме 13 с, регіон -- Галицько Волинська Держава.

ОК.

Відтворення бойового зіткнення, яке коїлось у той час, у нашому суспільстві, нажаль, поки що не можливе,

Це заклик до сепаратизму чи якийсь різновид ксенофобії?

тому ми заміняємо його  поняттям "бугурт".

А, так Ти - про натовп п’яних берсеркерів з окриком Русь і дивізм в стилі бий все живе (добивай) поки рухається??!

Мені особисто декілька раз приходилося чути про Вас на офіційному рівні як про натовп «шароварників», який гарно можна використовувати для власних цілей.

Я такого ставлення не схвалюю у будь-яку адресу.
А це значить також, нехтувати іншим (Вам чи іншому клубу) свого також не дозволю.
І це є питання гідності і пошани як свого так і супротивника.

І так вже після Вас треба багато людям пояснювати, що Ви – не лицарі і тому, так себе ведете (я ж не маю морального права свої приватні думки про слабість поведінки інших висловлювати публічно, також на ТВ).

Деякий час назад мені стало відомо, що клуб "Стальний Грифон" (далі СГ) поставив собі за мету відтворення тої самої епохи середньовіччя..

Хочеться мати у Львові противника, який би не тільки міг пишатись своїми костюмамми та танцями, але й міг би битись із нами гідно на протилежній стороні..

- З Вами чи проти Вас?
     Ви як клуб самі своєю поведінкою зіпсували віносини і тепер ще у Вас вистачає нахабства гратися у Миротворців?!

Цього типу питання вирішує Рада капітанів наших клубів, а не персональні вподобання.

Потенціал у вас ніби є, бажання працювати над цим теж ніби є..

- Пиши будь-ласка від свого імені, а то дійсно виглядає на об’єктивну оцінку, до котрої Ти, як особа, не маєш (логічного) відношення.
Це не Тобі вирішувати і Твої особисті думки (хоча вони також важливі) братимуться в рахунок на клубному рівні тільки у випадку проголошення офійційної позиції щодо взаємостосунків чи загального ультиматуму (в обох його значеннях) відносно Вашого клубу.

але скільки часу вже від створення вашого клубу пройшло, але наявних змін з травня 2007 року не відбуваєтся...

- Це особиста думка з Твого «табору» (боку).
Натомість загальне розуміння змін стосовно часу є дуже суб’єктивним.
Адже тут накладається внутрішній та індивідуальні аспекти трансформації як кожного члена так і клубу загалом.

отже, я не проти поспілкуватись на такі теми, а ви?

Безперечно, я особисто - ЗА!

Але це має бути здорове спілкування зрілих людей, а не «емоційних дітей».
Адже полеміка двох супротивників (носії інших, противоположних думок стосовно однієї теми) базується не на емоціях, а на тверезоій оцінці ситуації.

1. Мета та цілі клубу СГ ?
2. Що заважає вийти на пристойний рівень реконструкторського руху за такий час?
3. Що ви реконсруюєте ?
4. На які джерела посилаєтесь?
5. Навіщо це вам?

- Це я залишаю на відповідь виключно побратимам зі Сталевого Грифону.
Відносно 4-х перших я також не вповноважений писати.
5 – це моє особисте і усі мої друзі про це знають.

6. Що об"єднує людей у клубі?

- Передусім те, чого не має в ЧГ (інакше, по логіці, чому і існують різні клуби). Але Тобі цього на даному етапі розвитку, нажаль не зрозуміти. Але надію я бачу…

Гріша,

Зрозумій нарешті, що саме від Тебе (хоча Тобі ще і треба багато вчитися від життя, але амбіції у Тебе - лідерські) дуже багато залежить, як Ви розвиваєте свій клуб чи пускаєте його по драбині дегенерації (і якраз тут не реконструкція є показником а взаємостосунки)!

Чи використаєте цей шанс, чи змарнуєте, - вибір належить до Вас.

Одну правду Ви про себе написали , що Ви - «Військово-історична дружина», а не лицарі.
Інакше це би було профанацією.

Відкритий до полеміки,

- Максим

-1

3

:)

-1

4

grishka
Maximus
вияснення стосунків лишаємо на реал
або на окрему тему, по-бажанню

Цікава заява і хороше запитання.
Однак, як на мене, вони дещо виходять за рамки форуму.
Сподіваюсь часткова відповідь буде дана нами на офіційному сайті, що розробляється.
Решту можно обговорювати особисто.

Тут,на форумі, думаю, можна зупинитись на якихось більш конкретних моментах, ніж такі світоглядні питання,
як "навіщо вам це?"

0

5

:friends: одначе

0

6

Roland написал(а):

Цікава заява і хороше запитання.
Однак, як на мене, вони дещо виходять за рамки форуму.
Сподіваюсь часткова відповідь буде дана нами на офіційному сайті, що розробляється.
Решту можно обговорювати особисто.

чому ж? людина задала запитання, людина має право на відповідь :)  та й мені було б цікаво, що відповіли би мої одноклубники..
та оскільки ніхто цього робити не збирається, відповім я.
тож по пунктах..:

grishka написал(а):

1. Мета та цілі клубу СГ ?

відтворення культури, побуту та бойлвого мистецтва епохи середньовіччя в зах. Європі. більш детально можна ознайомитися з цим питанням у нашому статуті.

grishka написал(а):

2. Що заважає вийти на пристойний рівень реконструкторського руху за такий час?

у кожного є свої проблеми. виправдовуватись за цілу команду я не буду. та й не треба воно тобі.

grishka написал(а):

3. Що ви реконсруюєте ?

Франція, остання чверть 13 ст.

grishka написал(а):

4. На які джерела посилаєтесь?

На письменні, зображувальні джерела, також на скульптури, барельєфи, горельєфи, надгробки, та археологічні знахідки.

grishka написал(а):

5. Навіщо це вам?

Подобається цим займатися. як будь-яке інше хоббі чи екстремальний вид спорту. а на питання "навіщо людям хоббі (збирання марок, статуеток, катання на лижах напр.)?", гадаю можна знайти хорошу відповіть у підручниках з психології.

grishka написал(а):

6. Що об"єднує людей у клубі?

це багаторічна дружба, спільні інтереси, спільні заняття улюбленою справою.

grishka написал(а):

Потенціал у вас ніби є, бажання працювати над цим теж ніби є..

Вау! нас оцінили такі авторитетні люди :D

grishka написал(а):

але скільки часу вже від створення вашого клубу пройшло, але наявних змін з травня 2007 року не відбуваєтся...

не переймайся - не твій час витрачається)) як друг, радила б звернути увагу на прикласти зусиль до розвитку власного клубу,  :) це не наїзд, а лише провокація, якщо цікаво, можемо поговорити про це детальше, але краще на вашому форумі, або особисто :)

Maximus не бери близько до серця... у клубів "Паладін" та "Чорна Галич" дійсно занадто різні пріорітети, тому не треба все так болісно сприймати :)

grishka написал(а):

Відтворення бойового зіткнення, яке коїлось у той час, у нашому суспільстві, нажаль, поки що не можливе

нажаль..? :O може я сама тебе покалічу, щоб екстріму менше хотілося!? :mad:
Мені особисто було б цікаво почути доповнення до моїх відповідей від моїх одноклубників..або особисті версії

P.S.Гриш, если шо, так ниче личного ;) Лекс, http://www.kolobok.us/smiles/standart/drinks.gif

0

7

Ray написал(а):

P.S.Гриш, если шо, так ниче личного  Лекс,

:friends: однозначно http://www.kolobok.us/smiles/standart/drinks.gifлюблю розумне та веселе товариство.

пс . використаю цитату вже увішовшу до класики(це я про нас)
ТУПАЯ ПІХОТА

0

8

траляля, я стіки писати не можу.. загалом по тексту Ray я приєднуюсь

Відтворення бойового зіткнення, яке коїлось у той час, у нашому суспільстві, нажаль, поки що не можливе

тут би я зупинився докладніше.
Це одна із засад вашого клубу? мені здається треба уточнити терміни

0

9

от читав я  ы вирышив дописати, адже верхны 2 пости мене страшенно розважили. знизу подано власне мої субєктивні думки, якщо когось образить - прошу вибачення, і був би радий з вами обговорити кожну мислю.
« - А в чем же правда?
...с кем правда тот и сильней....

Maximus написал(а):

« - А в чем же правда?
   - А вся правда в том, что у Тебя болит голова…».

Славні мужі та дами, одразу закликаю вас розслабитись -- це не наїзд  а лише провокація
Добре що попередив.
Адже за наїзд просто розмазують на місці,
а провокація зрілу людину завжди мотивує до прогресу.

у цій темі я б хотів поговорити про створення  конкурентно спроможньої команди у місті Львові.
Як може бути конкуренція комусь, у кого інші цінності і цілі?!
…не згадуючи навіть, що ми з Вами стоїмо на різних еволюційних щаблях…

трошки правди:
Правда у тому, що Ти – не є людиною слова.
Замовлене моїм клубом залізо використати для власних цілей і навіть не перепросити!
У бізнесі за таке кидалово як мінімум з людиною більше ніяких справ не мають.
Про світ «понять» не писатиму взагалі, бо до нього не відношуся і з того що бачу, то Ти – також.

100 відсотків згідний

наразі у нашому місті  діють лише два клуби пов"язані з історичною реконструкцією, це Срібний Вовк та Чорна Галич,

Якраз пов’язаних з реконструкцією клубів є більше, а от різниця дійсно у тому, які напрямки і цінності (а від них і пріоритети)

з цим важко не погодитись, це нормально і цей факт треба сприймати, таким як він є...
Ніхто не суперечить факту того що Ви Є і що ВИ вже осягнули.
АЛЕ  це також немає нічого спілього з тією манією величі, нахабством і відсутності елементарної гідності і пошани інших, котрі йдуть на крок попереду Вас.

наразі про крок попереду це я вважаю перебільшення. доречі буду звістно злопамятною свинею але нагадаю причину переходу в іншу команду... впринципі ти тоді бачив всю ту ситуацію, і навіть не раз. те що нахабство в ВІД ЧГ є то незаперечний факт, але і фактом є що нахабства достатньо і у всіх інших клубів.
кожен учасник такого будь-якого субєктивного обєднання вважає що його команда найкраща

Також не секрет, що наш клуб орієнтований на відтворення, по мірі можливості та бажання, епохи середньовіччя, а саме 13 с, регіон -- Галицько Волинська Держава.
ОК.

Відтворення бойового зіткнення, яке коїлось у той час, у нашому суспільстві, нажаль, поки що не можливе,
Це заклик до сепаратизму чи якийсь різновид ксенофобії?

тому ми заміняємо його  поняттям "бугурт".
А, так Ти - про натовп п’яних берсеркерів з окриком Русь і дивізм в стилі бий все живе (добивай) поки рухається??!

про (добивай) перебільшення. про берсеркерів - дещо так дещо ні - почитайте про стратегію бою русі 13. про бойові кличі. доречі ми не верищимо русь а верещимо слава. про старе село - скажу власне про себе - я був під градусом, замерз страшенно як ніколи дотого... а так ніколи в бій не хожу коли щось випю(те саме стосується і решти, правило таке є. приклад тараньо, якого не пускали в бій на тустані)

Мені особисто декілька раз приходилося чути про Вас на офіційному рівні як про натовп «шароварників», який гарно можна використовувати для власних цілей.

скажу тобі посекрету про використовування у власних цілях - це незаперечний факт...

Я такого ставлення не схвалюю у будь-яку адресу.
А це значить також, нехтувати іншим (Вам чи іншому клубу) свого також не дозволю.
І це є питання гідності і пошани як свого так і супротивника.

пошани:
скажу, що побачивши вас на СС, навіть посиміхнувся. амуніція, що була декілька років тому та і залишилася, повна некомплектність броні. ті самі проблеми із захистом рук. відсутність стратегії бою. ватніки замість стегачів...(звістно якщо я цим когось ображаю - прошу наперед вибачення, просто описую те що побачив. коли від роздачи звичайною палкою по шолому люди падали...) от наприклад в гл були хлопці які мали повну комплектацію європи, або ж також слід звернути увагу на бійця який спробував зробити ламіляр своїми руками, той що пластини повибивав...
скажу що також достатньо зрадів побачивши бійців з СГ - будуть з них люди, якщо прикладуть наполегливість.

І так вже після Вас треба багато людям пояснювати, що Ви – не лицарі і тому, так себе ведете (я ж не маю морального права свої приватні думки про слабість поведінки інших висловлювати публічно, також на ТВ).

я наприклад в україні знаю лише одного лицаря. а в русі лицарів подефолту не існувало.
і взагалі війна це не благородне діло... от я її не ідеалізую. скільки я вже "вмирав" і "вбивав" за стільки років. після того, як виходиш з дійсно небезпечним супротивником - погляди на все суттєво міняються...
взагалі треба перестати бавитися в ігри, а віднестися до всього серйзно. якщо займаєшся чимось по справжньому, треба це робити як найкраще

Деякий час назад мені стало відомо, що клуб "Стальний Грифон" (далі СГ) поставив собі за мету відтворення тої самої епохи середньовіччя..
Хочеться мати у Львові противника, який би не тільки міг пишатись своїми костюмамми та танцями, але й міг би битись із нами гідно на протилежній стороні..

- З Вами чи проти Вас?
     Ви як клуб самі своєю поведінкою зіпсували віносини і тепер ще у Вас вистачає нахабства гратися у Миротворців?!

Цього типу питання вирішує Рада капітанів наших клубів, а не персональні вподобання.

про поведінку не скажу, я не вкурсі.
я гадаю що грицько мав наувазі - сильний клуб з яким можна було б повоювати на будь-якій стороні, не хвилюючись про те, що бійці помруть від хвилювання, а покажуть максимум, викладуться на всі сто заради перемоги.
наприклад за рік другий, мені було б приємно побачити, що Паладін(чи будь-хто) піднімиться і наваляє нам. тоді я скажу - ріспект брати. і ставлення буде зовсім інше.

Потенціал у вас ніби є, бажання працювати над цим теж ніби є..

- Пиши будь-ласка від свого імені, а то дійсно виглядає на об’єктивну оцінку, до котрої Ти, як особа, не маєш (логічного) відношення.
Це не Тобі вирішувати і Твої особисті думки (хоча вони також важливі) братимуться в рахунок на клубному рівні тільки у випадку проголошення офійційної позиції щодо взаємостосунків чи загального ультиматуму (в обох його значеннях) відносно Вашого клубу.

я нічого не зрозумів, але напевно згідний

але скільки часу вже від створення вашого клубу пройшло, але наявних змін з травня 2007 року не відбуваєтся...
- Це особиста думка з Твого «табору» (боку).
Натомість загальне розуміння змін стосовно часу є дуже суб’єктивним.
Адже тут накладається внутрішній та індивідуальні аспекти трансформації як кожного члена так і клубу загалом.

я перший раз побачив СГ на СС за рік зможу щось сказати. зараз нокомент

отже, я не проти поспілкуватись на такі теми, а ви?
Безперечно, я особисто - ЗА!
Але це має бути здорове спілкування зрілих людей, а не «емоційних дітей».

афтар жжеш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! сильно сказано, чесно

Адже полеміка двох супротивників (носії інших, противоположних думок стосовно однієї теми) базується не на емоціях, а на тверезоій оцінці ситуації.
1. Мета та цілі клубу СГ ?
2. Що заважає вийти на пристойний рівень реконструкторського руху за такий час?
3. Що ви реконсруюєте ?
4. На які джерела посилаєтесь?
5. Навіщо це вам?
- Це я залишаю на відповідь виключно побратимам зі Сталевого Грифону.
Відносно 4-х перших я також не вповноважений писати.
5 – це моє особисте і усі мої друзі про це знають.

6. Що об"єднує людей у клубі?
- Передусім те, чого не має в ЧГ (інакше, по логіці, чому і існують різні клуби). Але Тобі цього на даному етапі розвитку, нажаль не зрозуміти. Але надію я бачу…

в кожного клубу є своя родзинка. от люди цього і тримаються. це факт. хтось любить пити пиво, хтось розбивать в юшку чиюсь фізію сокирою, хтось танцювати, хтось шити шмот, хтось ....
власне я за ЖИВУ ІСТОРІЮ. і до цього я вже іду останні 6 місяців. і іду вдало. і в цьому мій смисл. це стало гірше наркотика, це моє життя.

Гріша,
Зрозумій нарешті, що саме від Тебе (хоча Тобі ще і треба багато вчитися від життя, але амбіції у Тебе - лідерські) дуже багато залежить, як Ви розвиваєте свій клуб чи пускаєте його по драбині дегенерації (і якраз тут не реконструкція є показником а взаємостосунки)!
Чи використаєте цей шанс, чи змарнуєте, - вибір належить до Вас.

Одну правду Ви про себе написали , що Ви - «Військово-історична дружина», а не лицарі.
Інакше це би було профанацією.

Відкритий до полеміки,
- Максим

тупой княжий дружинник LEX

0

10

to Lex: 

... заради справедливості.

до уваги прийняв.
також проковтнув.
переварити треба  :)

висновок:
з Тобою особисто не полеміку, а Діалог можна вести ;)

0

11

Льош,
так, уваг є багато і дійсно через різницю приорітетів, думаю, що сперечатися ще можемо довго
(якщо до цього підходити здорово, то прогрес забезпечений)

звичайно, що якраз відносно ідеалів і цінностей ми один одного не переконаєм
(і власне своєю свідомою позицією приналежності та індивідуалізму я дійсно пишаюся і шаную це у інших)

а те що працювати нам, а мені особисто багато ще є над чим саме у плані костюму, я і без Тебе знаю  :P

і тупим я Тебе не вважав  :)

а змін є багато...

0

12

pereproshuju za taku rozkladku ale klava latynska i jakas dosyt dyvna
ale 2 roky tomu vy buly najkrashchym(i najsylnijshym) klubom lvova...
treba bratysa za robotu i nazdoganaty .... vtracheni parametry

0

13

Лекс,

маю ще 3 уваги відносно Твоєї попередньої відповіді:

1.
Особливе враження Вашого клубу як низько культурного справило перечитання форуму ЧГ відносно СС.
до речі, Твоя позиція там і жаргон (+ тупо мати) мене найбільше здивували...
здивували, бо мій образ Тебе був і залишається принаймені на рівні людини інтелектуальної. 
якщо сленг в постах вживати для приколу в стилі "Йа печенька" - то це ще так званий писк сатири  :)
але палку ж то не треба перегинати (саме відносно гідності висловлювань).

2.
Те, що було холодно ніхто не заперечує.
зігрівання себе алкоголем також практикується.
АЛЕ потім у бій пускатись?!
моя позиція відносно цього надаль залишається категорично негативною.
Я декілька раз був свідком травм і каліцтв саме по причині алкоголю навіть серед друзів.
факт, тоді можна почувати себе як берсеркер, коли біль притупляється, але ж і увага розсіюється!
це просто елементарне питання безпеки і культури.

3.
Питання правди.
Дійсно Ти правий, у кого Правда, з тим і сила!
просто ненавиджу, коли хтось в стилі "крутих пацанів" доказує, що "вся сила, брат в грошах".

Пропоную питання, котрі потребують глибшої дискусії (якщо маєш бажання) і вилізли на цій темі, але по суті вже виходять за її рамки типу от як "споживання алкоголю" і "чим є правда" перенести у "Дело то житейское" і там вже побалакати.

:)

0

14

Еххх....хлопці до чого ця словесна перепалка??ви такі ми такі....по моєму можливо Гріша десь неправильно висловився , може і так написав щоб підколоти до дій)Але люди які були такі і залишаться...хтось любить романтику,хтось битися,хтось поєднує і це в корні тому не сперечайтеся про рівні духу і такого типу думок..Як для мене я сприймаю все таким яке воно є, я люблю це діло у всіх аспектах(як бійки так і після них,романтизм лицарського духу і стан берсеркера,хоч у мене він не часто запалюється),а ще більше люблю хороших супротивників, і люди не в образу хватить сперечатися і "плакатися" що буде покаже час.А щодо відповіді Гріші я не хочу бути хамом,адже вона мене теж стосується, поговорю з ним хіба вживу...відповідь велика нехочу довго по клаві стукати.....

0

15

Ух , какой агонь !!!  :flirt:

Если по теме , то как на счёт совмесных тренировок на дереве ? По субботам , к примеру ? На Погулянке места хватает . Или у нас можно , это возле мотозавода .

0

16

Копирайты неизвестному автору , опять же ...

Нередко слышу вопросы типа: зачем нужно изучать фехтование в XXI веке? Не будешь же таскать с собой меч для самообороны, да и пистолет все равно эффективнее. С этим никто не спорит.
Если вам непонятны причины, по которым люди продолжают заниматься изучением боя на холодном оружии – прочитайте эту статью.
Если вам лично все понятно, но вопросы «а зачем тебе это?» надоели, то можете свободно пользоваться этими десятью причинами в качестве типовых ответов.

1. Психическая закалка
Ни для кого не секрет, что одно из важнейших слагаемых победы – это психическое состояние. Сила воли, умение контролировать собственный страх и действовать так, как диктует разум. Также ни для кого не секрет, что любая действительно работающая система боевых искусств, в программу изучения которой входят реалистичные спарринги, непременно дает этот эффект.
Фехтование позволяет добиться его значительно быстрее. Просто невозможно биться на стальных клинках, не контролируя свой страх. Психическое состояние бойца даже у совершенно мирных, изначально не склонных к сражению людей возникает чуть ли не на первом удачном спарринге. Если используются деревянные или какие-то еще мечи, то процесс затягивается, но не слишком.
Даже если вам не очень интересны остальные аспекты фехтования, если вы предпочитаете заниматься рукопашным боем или носите с собой огнестрельное оружие – обратите внимание на этот важный момент. Используя данное свойство фехтования, можно очень здорово повысить результативность тренировок рукопашному бою, как лично для себя, так и для учеников.

2. Защищенность
А почему, собственно, не носить с собой меч для самообороны? Даже если меч не подходит, всегда можно воспользоваться тростью, топором или первой попавшейся под руку палкой. Человек с палкой, знающий, как ей пользоваться, практически неуязвим даже для группы невооруженных агрессоров.
Более того, длинная палка может быть значительно эффективнее ножа, особенно если противник, вооруженный ножом, не привык работать против фехтовальщика. А фехтовальщиков вообще встретишь не часто.
Ношение меча для самообороны – не такая уж безумная идея, кстати говоря. Совершенно необязательно затачивать клинок до боевого состояния, нарушая закон. Даже не заточенный, совершенно легальный меч из хорошей стали, может нанести противнику травмы, несовместимые с продолжением агрессии. Кроме того, на полном серьезе применяемый меч вводит в ступор. Никто такого не ждет.
Кстати, в среднем масса одноручного или даже полуторного меча колеблется в пределах 1 – 1,5 кг. Добавьте с запасом еще полкило на ножны – не так уж и тяжело.

3. Оздоровление
В наше сложное время многие люди не поднимают предметов тяжелее компьютерной мышки и мобильного телефона. Меч массивнее, да и мышц в фехтовании задействовано значительно больше. Пять минут спаррингов на полной скорости с перерывами для приведения себя в чувство изматывают сильнее, чем получасовая пробежка трусцой или даже комплекс упражнений в спортивном зале.
Мышцы от подобных нагрузок растут не сильно – это к культуристам. Происходит укрепление мышц и сухожилий, тренировка выносливости.

4. Основа для рукопашного боя
В древности изучение боевых искусств начиналось именно с оружия. На то было две причины.
Первая: хоть сколько-то обученный владеть оружием человек уже является действующей моделью воина. Он достаточно опасен для окружающих и способен защитить себя без особых проблем.
Вторая: общие принципы в рукопашном бое и фехтовании совершенно одни и те же, только оружие еще менее простительно к совершению ошибок. Пропущенный удар кулаком, конечно, может быть опасным и даже фатальным, но не со 100%-ной вероятностью. Результат пропущенного удара оружием очевиден.
Даже сейчас в большинстве школ рукопашного боя оружие, так или иначе, используется. По историческим причинам приоритет сместился, так как традиционное холодное оружие, конечно, проигрывает огнестрельному. Поэтому изучают то, что более часто применяется.
Фехтование приводит к пониманию основных принципов, учит правильно двигаться и дает множество совершенно необходимых в рукопашном бою навыков.

5. Адреналин
Мирная, размеренная офисная жизнь. Телевизор, друзья, работа, вторая половина, пиво, сон. Разве что компьютерные игры да футбол дают современному человеку хоть какую-то встряску, прилив эмоций!
Как-то смешно говорить о том, что фехтование – это значительно более адреналиновая деятельность, чем все то, к чему мы привыкли в нормальных условиях. Даже пейнтбол не идет ни в какое сравнение по эмоциональной нагрузке. Навести на человека мушку с прицелом и нажать на спусковой крючок, отправив в него шарик с краской – дело хорошее, интересное и увлекательное. Но стремительный бой на мечах – блоки, атаки, парирования, контратаки, сокращение и разрыв дистанции – трудно найти что-то аналогичное, дающее такой же заряд драйва и хорошего настроения надолго!

6. Реакция и точность
К важнейшим свойствам фехтовальщика относятся чувство времени и чувство дистанции. Правильный расчет скорости и точности действия, выполненного именно тогда, когда это было необходимо – залог успеха в любом поединке. Приобретенные навыки не покидают фехтовальщика и в повседневной жизни. Настоящий боец не теряется в неожиданной ситуации, моментально и точно реагируя самым правильным образом.

7. Болевой порог
Изучение любого боевого искусства сопряжено с травмами – это аксиома. Фехтование не является исключением, поэтому новички и используют мечи из дерева и других, еще менее опасных материалов. В любом случае, удары время от времени пропускаются. Серьезных травм в нормальных школах практически не бывает, но синяки – дело совершенно обыденное.
Фехтовальщик, привыкший получать удары деревянным или даже тупым стальным клинком, обладает значительно более высоким болевым порогом по сравнению со средним человеком. В первую очередь меняется не чувство боли, а отношение к ней. Люди, не понаслышке знакомые с фехтованием, совершенно иначе реагируют, скажем, на полученный удар милицейской резиновой дубинкой со стальным стержнем. Во-первых, удар оружием будет инстинктивно парирован, ослаблен. Во-вторых, по сравнению с ударом деревянного или, тем более, стального меча резина – это детский лепет.

8. Отличное хобби
Как говорит мой отец, «надо же на чем-то сидеть». У всех есть свои интересы и хобби. Кто-то смотрит телесериалы, кто-то пьет водку, кто-то собирает марки, кто-то играет в футбол.
Изучение фехтования, как правило, сопряжено с коллекционированием холодного оружия – преимущественно пригодного для использования на тренировках, а не боевого, нелегального в нашей стране. При желании можно вкладывать в покупку снаряжения и оборудование места для тренировок бешеные деньги. При отсутствии желания или возможностей можно обойтись минимумом, посвящая все внимание тренировками с ограниченным арсеналом.
При изучении фехтования сами собой в голову приходят знания истории. То есть их вроде бы специально и не изучаешь, а все равно нахватаешься так, что мало не покажется.
Еще один побочный эффект, на сей раз неоднозначный – изменение отношения к массовой культуре. Скажем так: лично мне нравится «Горец», как оригинальный фильм, так и сериал. Нравится там все, кроме постановочных и нереалистичных боев на мечах. Они зрелищны и красивы, это понятно! Но при виде подобных выступлений хочется и смеяться и плакать одновременно. В книгах и компьютерных играх та же самая проблема: читаешь/играешь и не веришь в происходящее, потому что понимаешь, как это все должно работать на самом деле. Неоднозначный эффект, безусловно.

9. Совершенствование
Естественным желанием для многих является стремление к самосовершенствованию. Улучшение себя в целом или в какой-то узкой теме – это достойно и интересно, это то, ради чего стоит жить!
Во-первых, фехтование позволяет совершенствоваться непосредственно в искусстве боя на холодном оружии. Хотя для достижения приличных результатов не требуется так уж много времени, бой на мечах, как и любое другое боевое искусство, может изучаться всю жизнь.
Кроме того, приобретение и оттачивание навыков фехтования естественным образом улучшает совершенно неожиданные стороны жизни, казалось бы, не связанные с боевыми искусствами напрямую. Если хотите превзойти себя – возьмите в руки меч.

10. Романтика
Меч в руках вызывает особенные чувства, не похожие ни на какие другие. Нож или пистолет не дают такого эффекта. И он лишь усиливается, когда вы не просто держите в руках оружие, а еще и умеете им пользоваться.
Мушкетеры, самураи, рыцари, пираты, ниндзя – неужели вам никогда не хотелось ощутить себя в шкуре кого-то из них? Холодное оружие сопровождало человечество на протяжении нескольких тысяч лет. Человек с мечом окружается совершенно неповторимым романтическим ореолом.

Фехтование просто не может не нравиться! ©

0

17

Прикольна стаття, тільки маленьке зауваження:
за фразу

Ношение меча для самообороны – не такая уж безумная идея, кстати говоря.

треба довго бити людину яблуком по голові.
Пояснювати, думаю, не треба.

0

18

А я бы поспорил .
Мне , конечно больше другие варианты нравятся , но идея не такая уж безумная .

Кстати , всё же объясни свою точку зрения -- не уверен , что понял её правильно .

Газовое оружие (тема самообороны) в некоторых ситуациях гораздо менее эфективно , чем кусок железа .
К газовому ключу это не относится (:

Отредактировано Строри (2010-01-20 13:45:55)

0

19

класний пост)

+1

20

Строри написал(а):

Кстати , всё же объясни свою точку зрения -- не уверен , что понял её правильно .

Имелось в виду, что:
1) за идею "меч/клевец/кистень/алебарда для самообороны" в первую очередь ухватятся все-таки разные пафосные мальчики разной степени унылости, что следует из особенностей их (тонкой) душевной организации  :rofl:
2) этим мальчикам энто самое оружие ниразу не поможет
3) от момента как оружие появится на улицах можна запускать отсчет до момента когда милиция (+ налоговая как вариант) заинтересуется кузнецами, да и движением вообще,
причем, если учесть пункт 1, то этот термин стремится к нулю.
А потом придет большой законодательный Песец. Во избежание.
На подобии, как при союзе долгое время запрещали обучать разным единоборствам.
Кто мне напомнит, когда каратисты из подвалов вылезли?

Все это относится именно к мечам и другим близким нам предметам. А если кто хочет носить трость, молоток, бытовой топор, штопор, вилы, садовые ножницы, раскладной костыль, медный чайник и т. п. -- совсем другой разговор.

0

21

По первому пункту :
этим самым непонятным мальчегам с тонкой душевной организацией как правило нормальное оружие в руки не попадает , а ходить с деревяхой или аркашиным ломиком - сам понимаешь - засмеют .
Кроме меча для самообороны не годится ничего из тобой перечисленого : клевец и кистень - статья однозначная , а алебарду таскать за собой - умаешься в маршрутки залазить (:

По второму пункту полностью согласен .
Ещё момент : этим мальчикам зачастую кажется недостойным *марать руки о быдло , тем более поднимать на него МЕЧ* . Просто подсознательно они понимают , что это самое быдло спокойно им этот *меч* внедрит в нужное место - если дёрнется наезжать и просвещать . Можно библию почитать ещё : я думаю , что подействует лучше , чем унылые попытки отбиться .

По третьему пункту .
Господа , все спортсмены-рукоприкладчики , охотники и реконы да-а-а-а-авно стоят на учёте . Базы данных есть у нужных служб - вы удивитесь , насколько подробные . С совка инерция внутрених служб работает , да и штат сотрудников у них , как ни странно - немаленький , разнообразный и опытный .
Законодательный песец и так никуда не уходил со времён совка : кто-то прорбовал пробить себе разрешение на оружие ?! Поверьте на слово - это как раз он , пушистый . Во всей красе .

Во избежание ?! Чего во избежание , посмею вопросить ?! Статистику почитайте , господа : её не обманешь . Нечему тут пока избегать , в общем-то .

Каратэки по подвалам сидели по тому , что была (и , кстати , никуда не делась !!) статья про преклонительство перед западом , или как-то похоже называемая . И по ней сажали неудобных людей . Много сажали .
Вот и сидели по подвалам - чтоб глаза не мозолить властям .

Не понимаю , если честно , в чём разница ношения меча (грамотно скрытого , не длинного) от молотка ?!
Ни то , ни другое не есть нарушением законодательства . А вопросы могут возникнуть по факту применения , не иначе . Если применение - самооборона - ничё не буит . Если нет - то даже за зубную щётку , применённую со значительными повреждениями спросют по всей строгости . Так-то .

Лично мне и кулаков достаточно в случае самообороны . Меч таскать впадло . Да его ещё и переделывать под постоянное ношение и специфику возможного применения нужно капитально - проще новый сделать . Нафига , спрашивается ?!

0

22

Строри написал(а):

Лично мне и кулаков достаточно в случае самообороны

Ну, вот я собственно считаю, что и любой адекватный человек тоже должен так считать, а остальное -- от лукавого.

0

23

Хе-хе , адекватность , она , знаете ли , от нюансов зависит ...

А ситуации в нашем обсчестве различные случаются .
Если хвост прижать как следует - то и крыса на человека кидается .

У меня было пару раз , что реально меч бы не помешал разрулить ситуёвину в свою пользу .
Это конечно , к повседневному ношению мало привязано , однако иппонцы говорят , что если меч тебе пригодится всего однажды в будущем - носи его всю жизнь ...

0

24

Однако , к теме развития .

Следующая совместная тренировка будет происходить 16 мая , скорее всего на той же погулянке , как и в прошлый раз . Подтягивайтесь все по возможности .
Видяхи с прошлого махача лежат у нас на сайте , кому интересно :
http://chornagalych.org.ua/index.php?/topic/386-тренування-12042009/page__pid__4291__st__0&#entry4291

0


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Таверна » Розвиток клубу "Стальний Грифон"