Космическая сетевая стратегия

Форум команди Сталевий Грифон

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Торгові ряди » кролики, это не только...


кролики, это не только...

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

куплю:

- сіру шкурку кролика...
на мій спорран (маю справжній шотландський, але сучасний - треба його "орекунструйувати") по заріз до Підкаменя.

- та велику кельтську (можна вікінгосів) фібулу для пледу.

або підкажіть де.
буду вдячний.

0

2

Якби ти кинув ось це повідомлення швидше хоча б на тиждень, то міг би отримати шкурку на шару (правда тобі б довелось її привести до нормального вигляду, тобто висушити). В мене на селі були забили сірого (окрас зайця) кроля, а шкурку викинули. Можу попитати своїх родичів може вони когось тай знають. Але відповідь буде не раніше вівторка 01 .07 .2008.

Отредактировано Alex (2008-06-27 15:44:59)

0

3

На рахунок шкури ще можеш поговорити з Лєксом... якщо він у Львові..
А фібулу можна замовити у Віті Ратніка http://ka-ua.kiev.ua/index.php?option=c … &id=63  або ще в когось.. (треба контакти пошукати). а взагалі просту фібулу не так складно зробити, чи ви вже литвом не займаєтесь?

0

4

На превеликий жаль ніхто зі знайомих та родичів не мають шкурок. Оскільки платять за шкури мало вони їх викидають.

0

5

ніколи не думав, що найти шкурку крілика така проблема...

звязався з Лексом - він сказав, що навіть, якщо я знайду, то крілик облізе швидко...
а я не хочу ходити з облізлим між ногами...  o.O
...порадив бобра...
може це і вихід....

а в Шотландії були бобри?

to: RAY

Даша, Дякую!
Я звязався з Ратником - в нього є цікавий варіант фібули.

що ви на то?

Отредактировано Maximus (2008-07-02 12:43:55)

0


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Торгові ряди » кролики, это не только...