Космическая сетевая стратегия

Форум команди Сталевий Грифон

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Мобілізація » Верхова їзда - це круто.


Верхова їзда - це круто.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Отож хлопці, тут така справа. В нас на конюшні є багато коней _ більше десяти, а хороших вершників практично немає. Є пропозиція від директора конюшні приходити 1-2 рази в тиждень (2 рази бажано, 1 раз - це як мінімум). Коштувати це вам буде практично нічого, хіба що будете виконувати дяеякі дрібні доручення (напр. напоїти коня). За кожним буде закріплено окремого коня. Вас будуть спеціально вчити їздити на коні і потроху будемо привчати коней до обладунків і зброї. Зробимо хорошу фотосесію. З часом почнемо робити щось більше - типу кінних показух, до дня міста наприклад. Або будемо зніматись у фільмах при потребі. Але цим треба зайнятися серйозно. Тому якщо будуть бажаючі то пишіть.
Прохання до Макса - вишли мені смс тел Боді, або напишити тут. Твій телефон мені б також пригодився,  бо десь з мобілки пропав.
П. С. Коні ті самі що були на дні Львова + вони кожні вихідні виїжджають на каретах.

+1

2

Ти про СКА?!
Особисто я дуже зацікавлений.

контакти скинув у приватку.

0

3

Так про СКА. Якщо щось цікавить пиши в ПП.

0

4

Класна штука...тільки б взнати ще графік тренувань....адже в нас всі майже працюють..

0

5

З графіком треба буде скоординуватись, вже є бажаючі з ЧГ і Гал. Лева. Орієнтовно це буде середа, можливо четвер і понеділок. Треба буде узгодити ще, чи до обіду, чи після.

0

6

Це б було круто. А графік  можна узгодити.

0

7

Тренування вже розпочались і відбуваються кожної середи в 12 00. і пятниці в 10 00.

0


Вы здесь » Форум команди Сталевий Грифон » Мобілізація » Верхова їзда - це круто.